Çin - Pekin - Şangay Türk Rehber

Çin'de, Pekin, Şangay, Xi'an gibi muhteşem şehirleri Türk rehberlerimizle keşfedin.

Çin’de Türk Rehberinizle İletişime Geçin

Çin, binlerce yıllık tarihi, göz kamaştıran doğal güzellikleri ve modern şehirleriyle büyüleyici bir Asya ülkesidir. Çin’i keşfetmek için Türk rehberlerimiz size harika bir yol arkadaşlığı yapacak.

Çin’in zengin tarihini, geleneklerini ve kültürünü Türk rehberiniz sayesinde daha iyi anlayacak, Büyük Duvar, Yükseklikler Şehri ve Terracotta Ordusu gibi önemli turistik yerleri ziyaret ederken tarihle iç içe bir deneyim yaşayacaksınız.

Çin mutfağı dünyaca ünlüdür ve Türk rehberiniz size en iyi restoranları ve sokak lezzetlerini keşfetmek için rehberlik edecektir. Pekin Ördeği, Dim Sum, Gong Bao Tavuğu ve daha birçok lezzeti tadarak gastronomik bir yolculuğa çıkacaksınız.

Çin, büyülü tapınakları, antik yapıları ve modern gökdelenleri ile benzersiz bir mozaik sunar. Türk rehberiniz sayesinde ulaşım ve dil konusundaki zorlukları aşacak, Çin’in mistik atmosferini dolu dolu yaşayacaksınız.

Özetlemek gerekirse, Çin’in büyüleyici atmosferini ve zengin kültürünü Türkçe rehberiniz eşliğinde keşfetmek unutulmaz bir deneyim olacak. İletişim bilgileri için yukarıdaki butona tıklayarak Çin’deki seyahatiniz için Türk rehberinizle iletişime geçebilirsiniz.

Türkrehberim iş gezilerinizde, fuarlarda, B2B iş toplantılarınızda gerekli iş bağlantıları kurmanızı sağlayarak Türkçe konuşan profesyonel tercümanlık ve rehberlik hizmeti vererek sizlerin sadece işinize odaklanıp yapacağınız anlaşma ve sözleşmelerde çeviriden kaynaklı oluşabilecek hataları sıfıra indirgeyerek işinizi garantiye almanızı sağlamaktadır.

Çin'de Hangi Lokasyonlardayız?

Çin’in en çok ziyaret edilen lokasyonlarında Türk Rehberlerimiz bulunmaktadır.

null

Pekin

null

Şangay

null

Xi’an

null

Guangzhou

null

Hong Kong

Neler Yaptık?

0
Ülke
0
Şehir
0
Rehber
0
Turist

Çin Hakkında Sık Sorulan Sorular:

Çin’in başkenti Pekin’dir (Beijing).

Çin’in resmi dili Mandarin Çincesi’dir.

Çin’de toplamda 23 eyalet, 5 özerk bölge, 4 doğrudan yönetilen şehir ve 2 özel idari bölge bulunmaktadır.

Çin Seddi, başta Pekin olmak üzere çeşitli şehirlerden geçmektedir. En popüler ve ziyaretçi açısından en erişilebilir bölümleri Badaling ve Mutianyu’dur. Diğer önemli bölgeler arasında Jinshanling, Simatai ve Jiankou bulunur.

Çin’e seyahat etmek için Türk vatandaşları genellikle vize almak zorundadır. Turistik, ticari, veya diğer amaçlarla Çin’e seyahat etmeden önce Çin Büyükelçiliği veya Konsolosluğu’na başvurarak uygun vize türünü öğrenmek ve başvurmak gereklidir.

Çin’de kullanılan para birimi Çin Yuanı (CNY) olarak adlandırılır.